Kapat
Ücretsiz Steam Key 852 views 0

Layers of Fear Steam | Humble Bundle

 15 Şub 2016

Layers Of Fear

Layer of Fear

Humble Bundle bir çok oyunu bizlere ücretsiz hale getiriyor ve oyun severlerin gözdesi olmuş bu site yine yaptı yapacağını Layer of Fear adlı oyun Steam‘de 31,00 TL bir fiyata satılırken Humble Bundle bize 1 günlüğüne ücretsiz hale getirdi peki bu oyunu nasıl alırsınız;

Oyuna Nasıl Sahip Olabilirsiniz ?

Humble Bundle tüm kampanyalarından yararlanmak için sitede kaydınız yani üyeliğiniz olmak zorunda site üyeliğini ücretsiz bir şekilde açabilirsiniz. Oyunu alabilmek için önce Buradan üye kaydınız ile giriş yapmalsınız, üye girişinizi yaptıktan sonra “free” yazısını görüceksiniz o butona tıklıyorsunuz. Oyun otomatik olarak sepetinize gitmiş oluyor tıkladığınız yere birdaha tıkladığınızda sizden onay isteyecek ve oynayı yaptıktan sonra siteye üye olurken belirttiğiniz hesabın posta “gmail,hotmail,yahoo vb.” gibi email hesaplarınıza bağlantı linki yolluyor. Yolladığı bağlantı linkinden size vermiş olduğu Layer of Fear + SoundTrack kodunu steam ürün etkinleştirme yerine yazarak oyunu etkinleştirmeniz gerekmektedir.

Yukarıdaki anlattığımız şekilde yaparsanız oyunu alabilirsiniz.

Oyun Hakkında

Tuval önünde kendi kendine şekillenirken, sen içkinden bir yudum daha al. Köşede loş bir ışık titreşiyor. Sayısız sanat eseri yarattın ama bunun gibisini asla. Neden daha önce yapmadın ki? Geriye dönüp baktığında her şey o kadar da açık görünüyor ki. Arkadaşların, eleştirmenler, iş ortakların… Yakında hepsi görecek. Ama hala eksik bir şeyler var…

Korku dolu gözlerle yukarı bakıyorsun. Bu melodi… Bu piyano sesi miydi? Sanki o çalıyor gibiydi… Ama bu imkansız. O gitti. Hepsi gitti.
Odaklanman gerek. Bu aşamaya gelmen ne kadar sürdü? Çok uzun ama artık önemli değil. Artık hiçbir şey dikkatini dağıtamaz. Neredeyse bitti. Hissedebilirsin. Senin yaratın. Senin Başyapıtın.

Gerçek bir Korku Şaheseri tuvale aktarılırken yardım etmeye cesaretin var mır? Layers of Fear ağırlıklı olarak hikayeye ve keşfe dayanan, birinci şahıs bir psikedelik korku oyunu. Çılgın bir ressamın zihninin derinliklerine dalıp, sürekli değişen bu muazzam Viktorya dönemi malikanesinde gezinirken deliliğinin sırlarını da ortaya çıkart. Ressamı saran sanrı, korku ve dehşetin perdesini aralarken, onun uzun süredir bitirmek için yanıp tutuştuğu başyapıtı tamamla.
Özellikler:

• Psikedelik korku – Kameranın her dönüşüyle ortam görünümünün tamamen değişmesi, cinnet hissi yaratıyor.
• Viktorya dönemi atmosferi – 19. yüzyılın başyapıtı olan tablolardan, mimari ve dekoratif öğelerden ilham alan bir oyun dünyasını keşfet.
• Özgün ve klasik sanat – Çok sayıda özgün sanat ve müzik eseri hikayeyi ve ortamı ete kemiğe büründürüyor.
• Hikaye odaklı keşif – Ressamın karanlık ve trajik geçmişine ait ayrıntıları yalnızca etrafı keşfederek ortaya çıkarabilirsin.


Linke tıklayıp reklamı geçe basarak yaklaşık 0.01 tutarında bizlere katkı sağlayabilirsiniz. Bu işlem genellikle 6-12 saniye sürmektedir. Ek sayfa açarsa lütfen kapatınız ve gelen bildirime itibar etmeyiniz. Yönlendirme adresi instagram sayfamızdır. http://bc.vc/eYg3Ou9

Doğukan Tahmaz {Doğukan Tahmaz}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir