Kapat
Oyun Haberleri 1.442 views 2

Tencent’ten PUBG Benzeri Mobil Oyun Geliyor

Tencent’ten PUBG Benzeri Mobil Oyun Geliyor

Tencent’ten PUBG benzeri mobil oyun geliyor PUBG’nin popülaritesini arttırmaya devam ederken, diğer oyun firmalarının da benzeri oyun yaptığını sürekli görebiliyoruz. Fortnite‘ın yayınladığı Battle Royale modu ile 20 Milyon oyuncuya ulaşması ve PUBG‘nin de 20 milyon oyuncu barajını geçmesi oyun firmalarının dikkatini çekmedi değil. Belirli bir süre önce Battle Royale ile ilgilenen oyun devi Tencent‘den ise Glorious Mission isimli bir Battle Royale mobil oyunu geliyor.

Tencent'ten PUBG Benzeri Mobil Oyun Geliyor

Çin şirketi olan Tencent, çok sayıda oyun stüdyosuna ve oyun yayıncısına sahip bir şirket. Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan bir videodan sonra duyurulan Glorious Mission, fazlasıyla tanıdık gelebilir. Hatta bir PUBG klonundan bekleyeceğiniz her şey bulunmakta. Zaten trailer videosunu izleyince demek istediğimizi anlayacaksınız. Ayrıca  Tencent, PUBG’nin geliştiricisi Blue Hole‘un %5’ine, Fortnite‘ın geliştiricisi Epic Games‘in %40’ına ve Riot Games‘in tamamına sahip.

KONU DIŞI NOT:

Sizler için gerek sitemizden gerekse instagram sayfamızdan hizmet veriyoruz. Sayfalarımızın daha hızlı büyümesi için çeşitli projeler tasarlıyoruz. Sizlerde projemize destek vermek istiyorsanız sadece aşağıdaki kısa linke tıklayıp ek bir sayfa açılırsa onu kapatıp bekleme sayfasında yaklaşık 5 saniye bekledikten sonra reklamı geçe tıklayarak instagram adresimize yönlendirileceksiniz. Bunu yapan yapmayan herkese teşekkür ederiz. (Bu işlem sadece 0.01 kazanç getirmekte.)

Link  http://bc.vc/eYg3Ou9

Trailer

Faruk Demir {Faruk Demir}

Kurucu

“Tencent’ten PUBG Benzeri Mobil Oyun Geliyor” üzerine 2 yorum

  1. Fqruk dedi ki:

    Yinemi çince ya ve ne zaöan çıkar

    1. Faruk Demir dedi ki:

      Evet öyle ama dil desteği gelir tarih ise net değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir